×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۰ مرداد - ۱۳۹۹   
true
true
واکنش فدراسیون فوتبال به گزارش “تخلف آشکار فدراسیون در ثبت شرکت‌ها”

به گزارش نخست نیوز ، فدراسیون فوتبال در پاسخ به گزارش تخلف در ثبت شرکت‌های فدراسیون فوتبال و امضاهای غیرقانونی بهاروند توضیحاتی ارائه کرد.
گزارش با عنوان “تخلف آشکار در ثبت شرکت‌های فدراسیون فوتبال/ امضاهای غیرقانونی بهاروند + سند” در ایسنا منتشر شد که در ادامه فدراسیون فوتبال در پاسخ به آن، مطلب زیر را برای این خبرگزاری ارسال کرده است:
۱- هیات رییسه فدراسیون فوتبال در مورخ ۹ دی ماه سال ۹۸ تشکیل جلسه داد. در این جلسه با توجه به ماده ۳۸ بند ۲ اساسنامه فدراسیون که در آن تصریح شده؛ اگر رئیس فدراسیون غایب باشد، فوت نماید یا به طور دائم یا موقت از انجام وظایف خود سر باز زند، نایب رئیس اول عهده دار وظایف وی تا زمان رفع غیبت یا مجمع بعدی خواهد بود.
در صورت غیبت یا خودداری نایب رئیس اول، وظایف به نواب رئیس بعدی یا سایر اعضای هیات رئیسه محول می‌شود.
هیات رییسه فدراسیون مسئولیت‌های امور جاری فدراسیون را با توجه به کسالت آقای تاج و کناره گیری آقای کفاشیان، بر عهده نایب رییس دوم فدراسیون گذاشت.
۲- در ماده ۳۸ به صراحت آمده است که کلیه وظایف مربوطه به ریاست بر عهده نایب رییس خواهد بود. آیا پیگیری اطلاع رسانی‌های رسمی صورت گرفته در این باره در جهت راستی آزمایی گزارش منتشره حق فدراسیون را در باب موضوعات صحت، دقت و بی طرفی نمایندگی می‌کند؟
۳- در دو ماه گذشته صرفا حقوق پرسنل فدراسیون فوتبال پرداخت شده است.
گزارش “تخلف آشکار در ثبت شرکت‌های فدراسیون فوتبال/ امضاهای غیرقانونی بهاروند + سند” درباره تخلف‌های صورت گرفته در ثبت شرکت‌های فدراسیون فوتبال است. با توجه به این موضوع که فدراسیون در ثبت شرکت‌ها تخلف محرزی را مرتکب شده است، در نتیجه حضور هر فردی غیر از اسامی مصرحه در ثبت شرکت‌ها به عنوان سرپرست فدراسیون و امضای اسناد مالی هم مشمول تخلف خواهد بود مگر اینکه تغییرات به صورت قانونی اعمال و اعلام شده باشد. از این جهت، بعد از تخلف در ثبت شرکت‌ها تمام اتفاقات پس از آن تخلف محسوب می‌شود و می‌تواند به تمام امور فدراسیون سرایت کند در حالی که فدراسیون فوتبال در پاسخش به ایسنا مساله را تنها به حضور بهاروند در سمت سرپرستی فدراسیون محدود کرده است.
همچنین فدراسیون فوتبال در پایان واکنش خود همانند رویه سال‌های اخیر خود در قبال گزارشات انتقادی و مستند رسانه‌های مختلف از جمله ایسنا تهدید به شکایت کرده است.

منبع : آخرین خبر

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true