×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنجشنبه - ۱۴ فروردین - ۱۳۹۹   
true
true
بررسی نامزدها در شورای ائتلاف شروع شد

به گزارش نخست نیوز،حمیدرضا ترقی نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی طی مصاحبه ای گفت:شورای ائتلاف در استان خراسان رضوی که از نمایندگان 4ضلع، تشکل های سیاسی رسمی ، تشکل های فرهنگی  اجتماعی ، تشکل یاران انقلاب ، و نخبه و فعالان دانشگاهی و حوزوی ، تشکیل شده است ، پس از تصویب فرایند وحدت و شیوهرسیدن به نامزدهای اصلح ، با ایجاد 6 کمیته ی تدوین شاخص ها ، تطبیق شاخص ها با نامزدها ، داوری ، انصراف ، شهرستان ها ، و پشتیبانی و اجرایی.

با فراخوان نامزدها تایید صلاحیت شده ، نسبت به توجیه 50 نفر از نامزدهایی که رزومه و مشخصات و سوابق خود را به دبیرخانه این شورا ارسال نموده بودنداقدام نمود . اینکه توانمندی های 40 نفری که فرایند را پذیرفته و میثاق نامه را امضا کرده اند از روز گذشته مورد بررسی و تطبیق با شاخص های تدوین شده قرار گرفته است .

ترقی افزود : جوانگرایی ، انقلابی و کارآمد بودن نامزدها در این ارزیابی مورد توجه ویژه قرار گرفته و تلاش می شود افرادی که در تراز گام دوم انقلاب بوده و دارای ویژگی های مورد نظر مقام معظم رهبری هستند طبق امتیاز بندی دقیق پالایش شوند .

نایب رئیس شورای ائتلاف با تاکید برضرورت وحدت نیروهای انقلاب گفت: شورای ائتلاف امروز فراگیر ترین ائتلاف نیروهای انقلاب در خراسان رضوی است ، و با تشکیل مجمع عمومی آن ، این فراگیری گسترده تر و وسیع تر خواهد شد زیرا نامزدهای لیست نهایی مشهد در آن مجمع که متشکل از بالغ بر 300 نفر از اعضای فعال سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی در حوزه ها و دانشگاه ها و مساجد و حاشیه شهر و روستا اعم از علما و جوانان و زنان فرهیخته هستند تعیین خواهند شد .

ترقی ضمن دعوت از مردم متدین و شهید پرور استان خراسان رضوی به مشارکت گسترده و همراه با بصیرت در انتخابات پیش رو ، تنها خروج کشور از تنگناها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی کنونی را انتخاب درست و الهام گرفته از مکتب شهید سلیمانی ها دانست و افزود: مردم خراسان رضوی همیشه در عمل به هدایت های امام و رهبری پیشگام و پیشرو بوده اند و این بار نیز اثبات خواهند کرد که با حضور گسترده و مسئولانه و آگاهانه ، نمایندگانی را به مجلس خواهند فرستاد که افتخار پایتخت معنوی جهان اسلام بوده و یاور ولایت و تجلی فضائل مردم باشند .

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true